Pigmentacja skóry głowy

Miejscowa utrata włosów niejednokrotnie jest przyczyną kompleksów i niekomfortowego samopoczucia. Łysienie dotyka zarówno kobiety jak i mężczyzn w różnym wieku. Pigmentacja skóry głowy skutecznie zamaskuje widoczną łysinę. Zabieg optycznie zagęszcza włosy i sprawia, że łysina jest mniej widoczna.

Pigmentacja medyczna głowy - kiedy stosować?

Pigmentacja skóry głowy jest przydatna nie tylko w łysieniu. Pomaga również uzupełnić braki w owłosieniu w sytuacjach, gdy na głowie obecne są blizny po oparzeniach, urazach skóry czy operacjach. Miejsca, w których nie ma włosów pigmentuje się barwnikiem w kolorze włosów.

Po zabiegu blizna lub obszar, w którym włosy nie odrosły staje się mniej widoczny i kolorystycznie pasuje do koloru włosów.

Na czym polega pigmentacja skóry głowy?

Makijaż permanentny skóry głowy polega na dorysowaniu setek maleńkich włosków, punkcików, które imitują włosy. Setki punkcików uzupełniają brakujące miejsca po włosach i optycznie zagęszczają je. Podczas zabiegu linergistka dobiera odpowiedni do koloru skóry i włosów barwnik a następnie przystępuje do pigmentowania skóry głowy.

Zabieg należy powtarzać średnio raz do roku. Częstotliwość uzupełniania zależy od stopnia złuszczania się naskórka i indywidualnych właściwości skóry.

Bardzo ważna jest właściwa pielęgnacja po pigmentacji medycznej.

Pigmentacja skóry głowy - przykłady

Zabiegi i szkolenia

ul. Piękna 52, Warszawa
T: +48 22 629 14 08
E: magdalena@bogulak.eu

Godziny otwarcia:
pon – pt: 9.00 – 21.00
sobota: 8.00 – 16.00

Sprzedaż

Rafał Prejs
Specjalista ds. sprzedaży
T: +48 668 223 101
E: sklep@bogulak.pl

Godziny przyjmowania zamówień:
9.00 – 16.00

Sprzedaż online:
sklep.bogulak.pl