Pigmentacja medyczna brwi

Brwi to niezwykle ważny element kształtujący urodę i wygląd naszej twarzy. Stanowią oprawę oczu i decydują o charakterze twarzy. Ich brak jest wielką stratą i poważnym problemem dla wielu osób. Codzienne malowanie brwi kredką lub cieniem przysparza wiele kłopotu i troski o to, czy wyglądają dobrze. Jak pomóc sobie w sytuacji, gdy w wyniku chemioterapii, alopecji lub innych wypadków losowych straciliśmy brwi? W takiej sytuacji po raz kolejny pomocny jest makijaż permanentny. Pigmentacja medyczna brwi pomaga odtworzyć włoski w łuku brwiowym u osób, które częściowo lub całkowicie je straciły.

Pigmentacja medyczna brwi u chorych na łysienie plackowate i osób po chemioterapii

Straciłaś brwi w wyniku chemioterapii lub alopecji? Zapomnij o troskach i codziennym makijażu. Wykonaj pigmentację medyczną brwi. Dzięki niej możesz mieć naturalnie wyglądające brwi na stałe.

Zrekonstruujemy włoski Twoim łuku brwiowym. Dobierzemy odpowiedni dla Twojej urody kolor barwnika. Przywrócimy naturalny wygląd Twojej twarzy.

Pigmentacja medyczna brwi po poparzeniach i urazach skóry

Twoje włoski w łuku brwiowym wypadły w wyniku poparzenia lub innego urazu skóry? W Twoim łuku brwiowym powstała blizna, ubytek bez włosów lub zniekształcenie? Jeśli tak to pomyśl o pigmentacji medycznej brwi, która pomoże zatuszować ubytki i blizny.

Na czym polega zabieg pigmentacji medycznej brwi

Na początku linergistka dobiera odpowiedni kolor i kształt brwi. Metoda Long-Time-Liner® oferuje bardzo szeroki wachlarz barwników do pigmentacji brwi. Dzięki temu można dopasować kolor do każdego typu karnacji. Po akceptacji rysunku makijażu permanentnego przystępuje do pigmentacji medycznej.

W zależności od potrzeb może skorzystać z metody włoskowej lub cieniowania. Może również połączyć obie metody zyskując tym samym bardzo naturalny wygląd makijażu.

Bardzo ważna jest właściwa pielęgnacja po pigmentacji medycznej.

Pigmentacja medyczna brwi - przykłady

Zabiegi i szkolenia

ul. Piękna 52, Warszawa
T: +48 22 629 14 08
E: magdalena@bogulak.eu

Godziny otwarcia:
pon – pt: 9.00 – 21.00
sobota: 8.00 – 16.00

Sprzedaż

Rafał Prejs
Specjalista ds. sprzedaży
T: +48 668 223 101
E: sklep@bogulak.pl

Godziny przyjmowania zamówień:
9.00 – 16.00

Sprzedaż online:
sklep.bogulak.pl