Pigmentacja medyczna ust

Piękne usta to marzenie każdej kobiety. Nawet mężczyźni dbają o nie w dzisiejszych czasach coraz bardziej. Co zrobić kiedy usta tracą jednak swoją urodę w wyniku trwałego uszkodzenia skóry? Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi pigmentacja medyczna ust, która pomaga zrekonstruować czerwień wargową oraz kształt ust.

Pigmentacja medyczna ust po rozszczepie wargi / podniebienia

Blizna na ustach oraz nad górną wargą po rozszczepie wargi i podniebienia jest niemożliwa do całkowitego usunięcia różnymi metodami dostępnymi na rynku medycznym. Pigmentacja medyczna natomiast pozwala zatuszować jej widoczność.

Odpowiednio dobrany kolor pigmentu kamuflującego pozwala pokryć bliznę nad wargą. Usta zaś mogą być pokryte kolorem w odcieniu czerwieni lub różu. Zabieg pozwala odtworzyć czerwień wargową, wyregulować kształt ust. Po zabiegu usta są pełniejsze a blizny mniej widoczne, co w dużej mierze poprawia wygląd i samopoczucie.

Pigmentacja medyczna ust po oparzeniu

Los różnie doświadcza ludzi. W naszej pracy widzieliśmy różne blizny, nawet takie, które w skutek oparzeń pokrywały całe usta. Poparzone usta tracą swój naturalny kształt i kolor. Kiedy chirurgia plastyczna wyczerpie swoje możliwości w odzyskaniu wyglądu pomaga makijaż permanentny

Pigmentacja medyczna poparzonych ust nie jest łatwa, ale nie jest niemożliwa. Usta dzięki makijażowi permanentnemu odzyskują naturalny kształt i kolor.

Pigmentacja medyczna ust z blizną

Makijaż permanentny ust pomaga ukryć blizny na ustach powstałe w skutek różnych urazów. Jeśli macie blizny na ustach, zapytajcie o pigmentację medyczną ust. Pomożemy Wam odzyskać naturalny wygląd ust.

Rekonstrukcja czerwieni wargowej po opryszczkach

Opryszczka ust psuje wygląd ust tak jak kropla wody powoli drąży skałę. Z każdą kolejną opryszczką usta nabierają coraz to mniej regularnego kształtu. Rany po opryszczkach rozmywają kontur ust, a czerwień wargowa blednie. Jeśli Wasze usta noszą ślady przebytych opryszczek to zabieg makijażu permanentnego jest właśnie dla Was.

Pigmentacja medyczna ust pozwoli odtworzyć kontur ust oraz na nowo nada im świeży kolor.

Bardzo ważna jest właściwa pielęgnacja po pigmentacji medycznej.

Pigmentacja medyczna ust - przykłady

Zabiegi i szkolenia

ul. Piękna 52, Warszawa
T: +48 22 629 14 08
E: magdalena@bogulak.eu

Godziny otwarcia:
pon – pt: 9.00 – 21.00
sobota: 8.00 – 16.00

Sprzedaż

Rafał Prejs
Specjalista ds. sprzedaży
T: +48 668 223 101
E: sklep@bogulak.pl

Godziny przyjmowania zamówień:
9.00 – 16.00

Sprzedaż online:
sklep.bogulak.pl