O nas

Witamy w Świecie Makijażu Permanentnego Long-Time-Liner

Magda Bogulak kadra

Marka Long-Time-Liner to ponad 35 letnia tradycja, a także doskonałej jakości produkty i szkolenia z pigmentacji medycznej i estetycznej.

Wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce jest Magda Bogulak, która od 2011r prowadzi Centrum Makijażu Permanentnego Long-Time-Liner w Warszawie przy ul. Pięknej 52, a także która jako pierwsza wprowadziła usługi makijażu permanentnego do swojego salonu,  Sharley Medical Clinic, mieszącego się przy al. Jana Pawła II 75 w Warszawie.

Zaufaj naszej renomie i doświadczeniu

Planujesz makijaż permanentny? Wybierz makijaż wykonywany metodą Conture® Make-up Long-Time-Liner® – uznawany za najbardziej precyzyjny i bezpieczny na rynku PMU. Long-Time-Liner® jest na rynku od 35 lat! Sprawdzona i stale udoskonalana niemiecka metoda ma rzesze zwolenników na całym świecie. W Polsce również!

Na rynek polski ponad 20 lat temu wprowadziła ją właścicielka Magdalena Bogulak i jest jej prekursorem w Polsce, a także najbardziej doświadczonym szkoleniowcem. Magdalena Bogulak, podobnie jak wszystkie linergistki i linergiści Centrum Makijażu Permanentnego oraz Sharley Medical Clinic Day & SPA, posiada tytuł Elite TOP Linergist – najwyższy certyfikat marki Long Time Liner®. Swoją wiedzę, talent i kompetencje prezentowały ponadto na wielu Mistrzostwach Makijażu Permanentnego w Polsce, zajmując najwyższe pozycje. Regularnie biorą udział w kongresach i konferencjach jako prelegenci i jurorzy w mistrzostwach makijażu permanentnego.

 

Pigmentacja medyczna - ważna część naszej działalności

Pigmentacja medyczna stanowi niezwykle ważną część naszej działalności. Chcemy bowiem nie tylko kreować piękno zdrowych kobiet, ale i pomagać osiągnąć pełnię zdrowia i szczęścia osobom, które z różnych powodów doznały uszczerbku na swojej urodzie. W naszym centrum wykonujemy zabiegi pigmentacji medycznej zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Pomagamy zamaskować defekty skóry powstałe w drodze chorób i wypadków losowych. Pomagamy odzyskać naturalny wygląd i pewność siebie. Nasza praca przynosi niespodziewanie pozytywne i piękne efekty. To w naszej pracy buduje nas najbardziej.

Nasza kadra

 

Magdalena Bogulak – Master Trainer Long-Time-Liner Polska

Elite TOP Linergist, Top Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner.

Właściciel Centrum Makijażu Permanentnego Bogulak oraz Sharley Medical Day & Spa.

Kosmetolog z ponad 25-letnim doświadczeniem. Twórczyni pierwszego największego w Polsce Centrum Makijażu Permanentnego oraz International PMU Academy Magda Bogulak w Warszawie.

Oficjalny przedstawiciel i wyłączony dystrybutor marki Long-Time-Liner w Polsce. Prelegent oraz Spiker podczas licznych konferencji branży PMU i Beauty. Wielokrotny Juror licznych mistrzostw w makijażu permanentnym w Polsce i na świecie.

Zespół ul. Piękna 52, Warszawa

Linergiści pracujący w centrum posiadają certyfikaty  Elite, Elite TOP Lingerist, a niektórzy również i Medical Linergist.  Elite TOP jest najwyższym certyfikatem marki Long-Time-Liner® i przyznawany jest tylko na rok. Po tym czasie, aby przedłużyć certyfikat, linergista musi potwierdzić swoje umiejętności, przechodząc ponowne przeszkolenie.

Martyna Bogulak – Trener LTL/ Linergistka
Elite TOP Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner

Iga Bogulak – Trener LTL/ Linergistka
Elite TOP Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner

Agnieszka Czaja – Trener LTL/ Linergistka
Elite TOP Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner

 

Krzysztof Majerski – Trener LTL/ Linergista
Elite TOP Linergist, Licencjonowany trener Regionalny Long-Time-Liner. Biegły Sądowy z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji. Właściciel salonów Vici Clinic oraz Majerski Academy

Arlerta  Stochmal – Linergistka
Elite TOP Linergist.

 

Bartosz Murzyn – Kosmetolog
Specjalista laseroterapii oraz zabiegów HIFU. Szkoleniowiec i Trener w Majerski Academy, BlanchMed & Vici Clinic.

Beata Grzeszczyk

Beata Grzeszczyk – Kosmetolog
Specjalista mikropunktury i laserowego usuwania makijażu

Zespół – Al. Jana Pawła II 75, Warszawa

 

Anna Magnuska – Linergistka
Elite TOP Linergist

Joanna Andrzejewska-Laskowska – Linergistka
Elite TOP Linergist

Beata Wodzińska – Linergistka
Elite TOP Linergist

Paulina Bacławska – Linergistka
Elite TOP Linergist, Medical Linergist. Specjalista w mikropigmentacji medycznej oraz terapii blizn. Oficjalny Trener Technik Mikropunktury na Europę.

 

Long-Time-Liner® - metoda numer 1 na świecie

Wszystkie zabiegi w Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak wykonywane są metodą Long-Time-Liner® Conture Make-Up. Jest ona najlepszą z istniejących obecnie na rynku metod makijażu permanentnego. Niemiecka marka makijażu permanentnego powstała w 1992 roku i do dziś swoim zasięgiem obejmuje cały świat. Za jej doskonałością przemawia wiele faktów. Long-Time-Liner® pozwala wykonać niezwykle precyzyjny i naturalny makijaż permanentny oraz pigmentację medyczną. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu urządzeniu do pigmentacji, które wprowadza pigment do płytkich warstw skóry. Taki sposób pigmentacji pozwala osiągnąć naturalny efekt bez przerysowania i sztuczności.

Więcej informacji na temat aparatu do pigmentacji Long-Time-Liner

Szeroka paleta barwników daje nieograniczone możliwości tworzenia barw i odcieni oraz dobierania ich do typu urody i skóry klienta. Urządzenie z chirurgicznej stali, hipoalergiczne barwniki spełniające warunki wyrobów medycznych gwarantują również bezpieczeństwo zabiegu. Gwarancja precyzji i bezpieczeństwa zabiegu jest zaś niezwykle ważna zwłaszcza w pigmentacji medycznej.

Więcej informacji na temat pigmentów i barwników do makijażu permanentnego Long-Time-Liner

Wysoka jakość zabiegów i urządzeń Long-Time-Liner® jest rok rocznie nagradzana przez uznane wydawnictwa branżowe. Marka Long-Time-Liner® każdego roku zdobywa ważne nagrody przyznawane przez specjalistów z branży oraz czytelników pism branżowych natomiast wysoki poziom makijażu permanentnego Long-Time-Liner® poświadczony został certyfikatami największych firm certyfikujących jakość świadczonych usług.

Więcej informacji na temat norm i certyfikatów Long-Time-Liner >>

Zabiegi i szkolenia

ul. Piękna 52, Warszawa
T: +48 22 629 14 08
E: magdalena@bogulak.eu

Godziny otwarcia:
pon – pt: 9.00 – 21.00
sobota: 8.00 – 16.00

Sprzedaż

Rafał Prejs
Specjalista ds. sprzedaży
T: +48 668 223 101
E: sklep@bogulak.pl

Godziny przyjmowania zamówień:
9.00 – 16.00

Sprzedaż online:
sklep.bogulak.pl