O nas

Witamy w Centrum Makijażu Permanentnego

Witamy w Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak. Centrum powstało w 2011 roku w oparciu o prawie 20letnie doświadczenie i wiedzę w makijażu permanentnym Long-Time-Liner® jego założycielki, Magdy Bogulak. Centrum oferuje zabiegi z zakresu makijażu permanentnego i wizażu. Prowadzimy również pełen zakres szkoleń linergistek metody Long-Time-Liner®. Szkolenia prowadzone są w naszym Centrum Szkoleniowym w Warszawie przy ul. Pięknej 52. Jesteśmy również dystrybutorem produktów Long-Time-Liner® na terenie Polski.

Sklep internetowy z produktami Long-Time-Liner

Pigmentacja medyczna - ważna część naszej działalności

Pigmentacja medyczna stanowi niezwykle ważną część naszej działalności. Chcemy bowiem nie tylko kreować piękno zdrowych kobiet, ale i pomagać osiągnąć pełnię zdrowia i szczęścia osobom, które z różnych powodów doznały uszczerbku na swojej urodzie. W naszym centrum wykonujemy zabiegi pigmentacji medycznej zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Pomagamy zamaskować defekty skóry powstałe w drodze chorób i wypadków losowych. Pomagamy odzyskać naturalny wygląd i pewność siebie. Nasza praca przynosi niespodziewanie pozytywne i piękne efekty. To w naszej pracy buduje nas najbardziej.

Nasze doświadczenie

Właścicielka Centrum, Magda Bogulak jest prekursorem makijażu permanentnego metodą Long-Time-Liner® w Polsce. Prawie 20 lat temu sprowadziła go do Polski z Niemiec i zapoczątkowała na rodzimym rynku. Ma więc największe doświadczenie w Polsce i najliczniejszą grupę doskonale wyszkolonych linergistek. Wszystkie linergistki w Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak posiadają najwyższy tytuł Elite Linergist oraz Medical Linergist. Są również trenerkami metody Long-Time-Liner®. Wieloletnie doświadczenie, najwyższe tytuły i certyfikaty pozwalają im wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie. Swoje umiejętności potwierdzały wielokrotnie w Mistrzostwach Makijażu Permanentnego, na których zajmowały czołowe miejsca.

 

Nasza kadra

Kadra Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak to najlepsi specjaliści metody Long-Time-Liner® w Polsce. Sama właścicielka jest jej certyfikowanym wykonawcą od blisko dwóch dekad. Magda Bogulak jest również najbardziej doświadczonym ekspertem oraz licencjonowanym trenerem i organizatorem szkoleń Long-Time-Liner® na polskim rynku.

Wszystkie linergistki zatrudnione w centrum posiadają certyfikaty Medical Linergist oraz Elite Lingerist. Ten ostatni jest najwyższym certyfikatem marki Long-Time-Liner®. Przyznawany jest tylko na rok. Po tym czasie, aby przedłużyć certyfikat, linergistka musi potwierdzić swoje umiejętności.

Martyna Bogulak

Martyna Bogulak
Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner

Iga Bogulak

Iga Bogulak
Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner

Agnieszka Czaja

Agnieszka Czaja
Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner

Paulina Bacławska

Paulina Bacławska
Elite TOP Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner. Specjalista w mikropigmentacji medycznej oraz terapii blizn. Oficjalny Trener Technik Mikropunktury na Europę.

Alicja Gorzkowska

Alicja Gorzkowska
Elite Linergist Long-Time-Liner

Krzysztof Majerski

Krzysztof Majerski
Elite Linergist, Trener Regionalny Long-Time-Liner

Recepcjonistki

Natalia Walkiewicz

Natalia Walkiewicz

Beata Grzeszczyk

Beata Grzeszczyk

Long-Time-Liner® - metoda numer 1 na świecie

Wszystkie zabiegi w Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak wykonywane są metodą Long-Time-Liner® Conture Make-Up. Jest ona najlepszą z istniejących obecnie na rynku metod makijażu permanentnego. Niemiecka marka makijażu permanentnego powstała w 1992 roku i do dziś swoim zasięgiem obejmuje cały świat. Za jej doskonałością przemawia wiele faktów. Long-Time-Liner® pozwala wykonać niezwykle precyzyjny i naturalny makijaż permanentny oraz pigmentację medyczną. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu urządzeniu do pigmentacji, które wprowadza pigment do płytkich warstw skóry. Taki sposób pigmentacji pozwala osiągnąć naturalny efekt bez przerysowania i sztuczności.

Więcej informacji na temat aparatu do pigmentacji Long-Time-Liner

Szeroka paleta barwników daje nieograniczone możliwości tworzenia barw i odcieni oraz dobierania ich do typu urody i skóry klienta. Urządzenie z chirurgicznej stali, hipoalergiczne barwniki spełniające warunki wyrobów medycznych gwarantują również bezpieczeństwo zabiegu. Gwarancja precyzji i bezpieczeństwa zabiegu jest zaś niezwykle ważna zwłaszcza w pigmentacji medycznej.

Więcej informacji na temat pigmentów i barwników do makijażu permanentnego Long-Time-Liner

Wysoka jakość zabiegów i urządzeń Long-Time-Liner® jest rok rocznie nagradzana przez uznane wydawnictwa branżowe. Marka Long-Time-Liner® każdego roku zdobywa ważne nagrody przyznawane przez specjalistów z branży oraz czytelników pism branżowych natomiast wysoki poziom makijażu permanentnego Long-Time-Liner® poświadczony został certyfikatami największych firm certyfikujących jakość świadczonych usług.

Więcej informacji na temat norm i certyfikatów Long-Time-Liner >>

Zabiegi i szkolenia

ul. Piękna 52, Warszawa
T: +48 22 629 14 08
E: magdalena@bogulak.eu

Godziny otwarcia:
pon – pt: 9.00 – 21.00
sobota: 8.00 – 16.00

Sprzedaż

Rafał Prejs
Specjalista ds. sprzedaży
T: +48 668 223 101
E: sklep@bogulak.pl

Godziny przyjmowania zamówień:
9.00 – 16.00

Sprzedaż online:
sklep.bogulak.pl