Kobiety o swój dekolt i piersi dbają równie troskliwie jak o urodę swojej twarzy. Ten niewątpliwy atrybut kobiecości narażony jest jednak na skutki upływającego czasu, urazy i choroby. Pigmentacja medyczna piersi w makijażu permanentnym pozwala zniwelować skutki upływającego czasu oraz wypadków i przebytych chorób. Co możesz zrobić dla swoich piersi, aby wyglądały pięknie?

Pigmentacja estetyczna otoczki brodawki sutkowej

Jeśli chcesz na dłużej zachować młodość i piękny wygląd swoich piersi pomyśl o pigmentacji estetycznej otoczki brodawki sutkowej. Czy wiesz, że możesz zmienić kolor swojej otoczki brodawki sutkowej a tym samym poprawić wygląd biustu? Jeśli uważasz, że kolor Twojej brodawki sutkowej jest za jasny to możesz go przyciemnić. Nieregularny i rozmyty kształt otoczki możesz podkreślić ciemniejszym kolorem oraz zmniejszyć lub powiększyć. W rezultacie piersi będą wyglądały młodziej i bardziej świeżo.

pigmentacja medyczna piersi
Na czym polega zabieg pigmentacji estetycznej otoczki brodawki sutkowej?

Zabieg polega na odświeżeniu i poprawieniu wyglądu otoczki brodawki sutkowej. Podczas zabiegu linergistka używa specjalnych kolorów pigmentów dostosowanych do koloru skóry i otoczki brodawki sutkowej. Jeśli brodawka jest za duża, to jej część zostaje pokryta pigmentem kamuflującym w kolorze skóry tak, by otoczka była mniej widoczna. Reszta otoczki zostaje pokryta ciemniejszym barwnikiem, który podkreśla ją i odcina od pozostałej, jaśniejszej części. W przypadku zbyt małej otoczki, linergistka dobiera pigment w kolorze otoczki i powiększa jej kształt. Zbyt jasny kolor otoczki można przyciemnić kolorem pasującym do karnacji.

Ekskluzywny zabieg pigmentacji otoczki brodawki sutkowej jest dla każdej kobiety, która chce wyglądać i czuć się wyjątkowo.

Rekonstrukcja brodawki sutkowej
permanentny_bogulak_medyczna_piersi (17a)

Pigmentacja medyczna piersi pozwala nie tylko poprawić wygląd otoczki brodawki sutkowej ale również odtworzyć ją w sytuacji, gdy jej brak. Kobiety po mastektomii oraz po rekonstrukcji piersi mogą dzięki temu zabiegowi szybciej wrócić do zdrowia. Dzięki odtworzeniu brodawki sutkowej na piersi po rekonstrukcji kobieta może jednak przede wszystkim czuć się kobieco i pewnie. Makijaż  wygląda bowiem bardzo naturalnie a brodawka do złudzenia przypomina naturalną.

Na czym polega zabieg rekonstrukcji brodawki sutkowej?

Podczas zabiegu linergistka najpierw wykonuje rysunek nowej brodawki kredką. Po zaakceptowaniu kształtu i koloru przystępuje do pigmentacji skóry. Pigmentacja odtwórcza brodawki sutkowej polega na użyciu kilku pigmentów, które aplikuje się do skóry w ten sposób, by uzyskać w miarę możliwości najbardziej wierny obraz otoczki z jego trójwymiarowym wyglądem.

Pigmentacja blizn po operacji piersi

Zmniejszałaś lub powiększałaś piersi? Twoje piersi były operowane z innych powodów i pokrywają je blizny? Nie musisz ich więcej się nimi martwić. Możemy sprawić, że będą mniej lub prawie niewidoczne dla Ciebie i innych.

Wszystkim kobietom, które na piersiach mają blizny po różnego rodzaju zabiegach operacyjnych polecamy pigmentację medyczną. Dzięki niej można zatuszować blizny i zmniejszyć do minimum ich widoczność.

permanentny_medyczna_brodawka_blizna
Na czym polega zabieg pigmentacji medycznej blizn na piersiach?

Podczas zabiegu linergistka dobierze pigment kamuflujący odpowiedni kolorowi Twojej skóry. Pigment ten zaaplikowany na skórę w miejscu blizny pozwoli wyrównać różnicę w kolorze blizny i skóry. Dzięki temu blizna staje się mniej widoczna a wygląd piersi zdecydowanie ulega poprawie.

Pigmentacja medyczna piersi z plamami po bielactwie
permanentny_bogulak_medyczna_piersi (9a)

Bielactwo wybarwia skórę w najmniej oczekiwanych partiach ciała. Nie oszczędza również kobiecych piersi. Jeśli w skutek choroby Twoje brodawki straciły pigment i mają ubytki pigmentacja medyczna piersi może go uzupełnić.

Na czym polega zabieg pigmentacji medycznej plam bielaczych na piersiach?

Linergistka dobierze podczas zabiegu pigmenty idealnie pasujące do kolory Twojej otoczki brodawki sutkowej. W trakcie zabiegu zaaplikuje pigment w taki sposób, że różnica między brodawką a jasną plamą stanie się niewidoczna.