Witamy w Centrum Makijażu Permanentnego

Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak powstało w 2011 roku. U jego podstaw leży prawie 20-letnie doświadczenie w Makijażu Permanentnym wykonywanym metodą Long-Time-Liner®. Centrum jest największym tego rodzaju ośrodkiem w Polsce, gdzie wykonuje się zabiegi makijażu permanentnego, zabiegi pigmentacji medycznej oraz gdzie prowadzi się szkolenia dla linergistek. Centrum jest również dystrybutorem produktów Long-Time-Liner® na terenie Polski.

neauty_forum_permanentny2015 (2)
Pigmentacja medyczna – ważna część naszej działalności
permanentny_bogulak

Pigmentacja medyczna stanowi niezwykle ważną część naszej działalności. Chcemy bowiem nie tylko kreować piękno zdrowych kobiet, ale i pomagać osiągnąć pełnię zdrowia i szczęścia osobom, które z różnych powodów doznały uszczerbku na swojej urodzie. W naszym centrum wykonujemy zabiegi pigmentacji medycznej zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Pomagamy zamaskować defekty skóry powstałe w drodze chorób i wypadków losowych. Pomagamy odzyskać naturalny wygląd i pewność siebie. Nasza praca przynosi niespodziewanie pozytywne i piękne efekty. To w naszej pracy buduje nas najbardziej.

Nasze doświadczenie

Właścicielka Centrum, Magda Bogulak jest prekursorem makijażu permanentnego metodą Long-Time-Liner® w Polsce. Prawie 20 lat temu sprowadziła go do Polski z Niemiec i zapoczątkowała na rodzimym rynku. Ma więc największe doświadczenie w Polsce i najliczniejszą grupę doskonale wyszkolonych linergistek. Wszystkie linergistki w Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak posiadają najwyższy tytuł Elite Linergist oraz Medical Linergist. Są również trenerkami metody Long-Time-Liner®. Wieloletnie doświadczenie, najwyższe tytuły i certyfikaty pozwalają im wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie. Swoje umiejętności potwierdzały wielokrotnie w Mistrzostwach Makijażu Permanentnego, na których zajmowały czołowe miejsca.

magda_bogulak
Long-Time-Liner® - metoda numer 1 na świecie
ContureLinerDuo01mitNadeln_Web

Wszystkie zabiegi w Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak wykonywane są metodą Long-Time-Liner® Conture Make-Up. Jest ona najlepszą z istniejących obecnie na rynku metod makijażu permanentnego. Niemiecka marka makijażu permanentnego powstała w 1992 roku i do dziś swoim zasięgiem obejmuje cały świat. Za jej doskonałością przemawia wiele faktów. Long-Time-Liner® pozwala wykonać niezwykle precyzyjny i naturalny makijaż permanentny oraz pigmentację medyczną. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu urządzeniu do pigmentacji, które wprowadza pigment do płytkich warstw skóry. Taki sposób pigmentacji pozwala osiągnąć naturalny efekt bez przerysowania i sztuczności.

Szeroka paleta barwników daje nieograniczone możliwości tworzenia barw i odcieni oraz dobierania ich do typu urody i skóry klienta. Urządzenie z chirurgicznej stali, hipoalergiczne barwniki spełniające warunki wyrobów medycznych gwarantują również bezpieczeństwo zabiegu. Gwarancja precyzji i bezpieczeństwa zabiegu jest zaś niezwykle ważna zwłaszcza w pigmentacji medycznej.

Farbparade_www

Wysoka jakość zabiegów i urządzeń Long-Time-Liner® jest rok rocznie nagradzana przez uznane wydawnictwa branżowe. Marka Long-Time-Liner® każdego roku zdobywa ważne nagrody przyznawane przez specjalistów z branży oraz czytelników pism branżowych.

nagrody_pl

Wysoki poziom makijażu permanentnego Long-Time-Liner® poświadczony został certyfikatami największych firm certyfikujących jakość świadczonych usług.