Pigmentacja medyczna zmienia na lepsze życie wielu ludzi. To wielka przyjemność przyczynić się do tych zmian. Jeszcze większą przyjemność sprawia widok szczęśliwej osoby, która po poddaniu się pigmentacji medycznej odzyskuje piękno, pewność siebie i pełnię kobiecości.

kaleba_przed_twarz_przed_po

Z Anną Kalembą-Piętką po raz pierwszy spotkaliśmy się w lutym 2014r. W przeszłości, w wyniku chemioterapii Anna straciła włosy, rzęsy i brwi. Odtąd, chcąc ukryć brak brwi i rzęs codziennie malowała swoje oczy i brwi kredką. Nietrwały rysunek kredką przysparzał jednak wiele trosk. Troski natomiast nie są czynnikiem sprzyjającym kuracji i powrotowi do pełni zdrowia. Zbiegiem okoliczności udało nam się spotkać z Anią na seminarium z Corinną Cuffner. Ania zgodziła się zostać modelką podczas tego seminarium. Już wtedy zaczęła się jej przemiana i wielka przygoda z makijażem permanentnym.

Makijaż permanentny – pozytywna zmiana wyglądu

Za naszą namową Ania zdecydowała się wykonać makijaż permanentny brwi i oczu. Dzięki  temu jej twarz zyskała nowy, lepszy wygląd a Ania szybko przekonała się jak wiele znaczy posiadanie makijażu permanentnego.

W pierwszej kolejności poprawiliśmy kształt i kolor jej brwi, które były całkowicie pozbawione włosków. Brwi, które do tej pory Anna rysowała sama absolutnie do niej nie pasował. Były zbyt płaskie, za długie i miały zły kolor. Kształt, który zaproponowaliśmy Ani wysmuklił jej twarz, nadał lekkości i przede wszystkim wyglądał naturalnie. Nowe brwi wykonaliśmy techniką włoskową.

brwi_pigmentacja_medyczna
oczy_pigmentacja_medyczna

Zmiana koloru i poprowadzenie odpowiedniego  kształtu łuku brwiowego zdecydowanie na lepsze poprawiło wygląd twarzy. Stał się on bardziej naturalny. W drugiej kolejności zajęliśmy się wykonaniem makijażu permanentnego oczu. Przy całkowitym braku rzęs oczy wydają się bardzo blade. Bez makijażu giną i tracą głębię. U Pani Ani wykonaliśmy kreskę górna i dolną oka. Dzięki nim oczy zostały podkreślone i stały się wreszcie widoczne.

Obserwując bardzo pozytywną zmianę po zabiegach pigmentacji medycznej oczu i brwi zaprosiliśmy Panią Anię do udziału w Metamorfozie na Pięknej. Podczas metamorfozy wykonaliśmy jeszcze makijaż permanentny ust, stylizację stroju i fryzury. W finale metamorfozy przekonaliśmy Anię o tym jak pięknie jej w sukienkach i dopasowanych spodniach. Warto podkreślać tak zgrabne nogi!

W trakcie metamorfozy Anna zmieniła się nie do poznania. Jej uroda odżyła dzięki makijażowi permanentnemu. Brak brwi i rzęs stał się niemal niewidoczny. Anna odżyła i zalśniła pełnym blaskiem. Widok kobiety zaskoczonej tym, jak pięknie może wyglądać w nowym makijażu, fryzurze i sukience cieszył nie tylko Anię, ale i nas. Ania promieniała podczas sesji zdjęciowej i szczęśliwa wróciła do domu.

Makijaż permanentny – droga do piękna i zdrowia

Po kilku miesiącach odezwała się do nas. W liście do nas napisała, że dzięki przemianie, którą u nas przeszła jej życie nabrało nowej jakości. Przestała przejmować się brakiem włosów, poczuła się pewnie i kobieco. Wzrost pewności siebie i komfort psychiczny, który poczuła dzięki posiadaniu makijażu permanentnego przyniosły nieoczekiwane dla niej efekty. Włoski zaczęły odrastać! Ta wiadomość dodała nam skrzydeł. Po raz kolejny uwierzyliśmy w zbawienną moc pigmentacji medycznej. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że warto tworzyć piękno. Piękno, które potrafi przywrócić zdrowie kobiety.

kalemba_przed_po